Content creator TikTok

Suntem în căutarea unor minți creative și mâini pricepute care să se alăture echipei noastre în misiunea de a dezvolta produse ce redefineșc standardele de frumusețe și îngrijire. Dacă împărtășești viziunea noastră pentru excelență și sustenabilitate în lumea cosmeticelor, te invităm să explorezi oportunitățile noastre de carieră. Completează formularul "Aplică acum" și fii parte din echipa care aduce inovație și strălucire în fiecare zi.

Cerinte:

  • Abilități de comunicare verbală și scrisă.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Cunoștințe de operare cu instrumente precum Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint) etc.
  • storyteller nascut, cu o pasiune pentru social media.
  • abilități dovedite în filmarea și editarea video pentru TikTok, YouTube & Instagram
  • la curent cu ultimele trenduri si tehnologii in social media.
  • experienta in gestionarea platformelor sociale și în crearea de continut atragator.
  • jucator de echipa, gata de colaborare pentru a produce continut inovator, cu toti colegii din firma.

Descrierea jobului

  • Sprijin în activitatea departamentului:
    Colaborarea cu echipa pentru indeplinirea taskurilor zilnice.
  • filmare si editare video-uri pentru calendarul de postări
  • creare, planificare, producere si distribuire continutul pentru toate platformele sociale.
  • monitorizare performanța conținutului si raspuns la interacțiunile din comunitate.
  • editare materiale foto si bannere
  • creare scenarii creative pentru short videos si unboxing al produselor.
  • mentinerea relatiae cu Managerul pentru planificarea materialelor ce vor fi create

Poziții disponibile

Coordonator echipă reprezentanți medicali/vânzări

Reprezentant medical Iași/Suceava și Craiova/Pitești

Manipulator
depozit

Completează formularul de aplicare și pregătește-te să faci parte dintr-o echipă dedicată care aduce strălucire și progres continuu în fiecare zi.

Vezi politica de confidențialitate

Imagine CAPTCHA

Ne ajută să filtrăm conținutul de tip spam.