🚚 Transport GRATUIT la comenzi de peste 150 lei.
👶 Descoperă noua gamă Mama & Baby:
Vezi produsele aici
🚚 Transport GRATUIT la comenzi de peste 150 lei.
👶 Descoperă noua gamă Mama & Baby:
Vezi produsele aici
🚚 Transport GRATUIT la comenzi de peste 150 lei.
👶 Descoperă noua gamă Mama & Baby:
Vezi produsele aici
🚚 Transport GRATUIT la comenzi de peste 150 lei.
👶 Descoperă noua gamă Mama & Baby:
Vezi produsele aici



Elena (proprietar verificat) –
Este prima dată când folosesc o cremă de ochi. Am 20 de ani și nu am probleme cu riduri sau uscăciune, dar seara simt nevoia de o hidratare în plus în zona ochilor.
Așa că eu o folosesc seara, iar dimineața chiar simt zona mult mai catifelată, iar de când o folosesc parcă și cearcănele nu mai sunt atât de evidente.
Ca textură: nu este foarte lichidă, dar odată întinsă intră în piele, dar se mai simte, fără să deranjeze. Adică simți că hidratează. În ceea ce privește mirosul, este unul plăcut, nu mă deranjează. Poate pentru persoanele cu ochii sensibili va fi un minus.
Per total îmi place și consider că aduce un beneficiu în rutină. Pentru persoanele care se sunt în jur de 20+ le recomand cu drag!
Hermeneanu Ana-Maria (proprietar verificat) –
Un produs foarte bun, care se aplica usor, hidrateaza foarte bine zona ochilor si intra destul de repede in piele. Un minus pentru ambalaj, capacul se invarte in gol.
Alina Alexandra (proprietar verificat) –
Sunt foarte incantata de aceasta crema de ochi, hidrateaza f bine, nu incarca, se poate aplica si machiajul peste, fara niciun fel de problema. Raportul calitate-cantitate-preț este f bun.
denisa_galatanu (proprietar verificat) –
Foarte faina crema, intra usor in piele si hidratează foarte bine.
Ciobanu Paula (proprietar verificat) –
Intra destul de repede in piele si hidrateaza. Mie nu imi plac texturile foarte grase pentru zona ochilor si de aceea aceasta este una potrivita. In schimb nu vad o ameliorare a liniilor fine. Capacul are o problema si se invarte in gol.
sabrina_binuka (proprietar verificat) –
Lejera si hidratanta.