Cremă de fată nuanțatoare cu protecție solară SPF25, pentru folosire zilnică. Protejează tenul și acoperă imperfecțiunile. Oferă o acoperire ușoară sau medie, în funcție de cantitatea aplicată.
MOD DE UTILIZARE: Se aplică după rutina de îngrijire a tenului cu ajutorul degetelor sau a unei pensule de machiaj. Se reaplică la nevoie.
A se păstra la loc uscat, răcoros și ferit de razele solare, la temperaturi cuprinse între 5-25°C.
INGREDIENTE: Aqua/Thermal Water, CI 77891, Isononyl Isononanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Mica, Magnesium Stearate, Magnesium Sulfate, Pentylene Glycol, Silica Dimethyl Silylate, CI 77492, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Octyldodecyl Xyloside, Glycerin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Microcrystalline Cellulose, Phenylpropanol, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Aluminum Hydroxide, CI 77491, Polyglyceryl-2 Tetraisostearate, CI 77499, Decyl Glucoside, Erythritol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Disodium EDTA, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Xanthan Gum, BHT.
judge_flory (proprietar verificat) –
Buna ziua! O folosesc de putina vreme, dar imi place consistența! Si ambalajul e foarte bun!
dan692697 (proprietar verificat) –
Cea mai bună cremă de ochi încercată de mine. Nu mă mai despart de ea. E WOW.
Andrada Sabina (proprietar verificat) –
Desi nu foloseam in trecut o crema speciala pentru conturul ochilor, i am dat o sansa si nu regret. Este o crema fina si intra repede in piele. E ff spornica, nu trebuie sa aplici o cantitate f mare. Am incredere in toate produsele voastre💃
lluminita03 (proprietar verificat) –
Sper sa fie buna,sunt la prima comanda si inca nu ma pot pronunta, dau 5 stele pentru ca o simt minunat la ochi fara sa irite fara sa usture,hidrateaza super!
ionutborz93 (proprietar verificat) –
Adorabila
roxana13sarbu (proprietar verificat) –
Lejera, nu am probleme mari cu zona de sub ochi, dar crema asta am recumparat-o deja de 4-5 ori, nu lipsește din kitul meu