Cremă de fată nuanțatoare cu protecție solară SPF25, pentru folosire zilnică. Protejează tenul și acoperă imperfecțiunile. Oferă o acoperire ușoară sau medie, în funcție de cantitatea aplicată.
MOD DE UTILIZARE: Se aplică după rutina de îngrijire a tenului cu ajutorul degetelor sau a unei pensule de machiaj. Se reaplică la nevoie.
A se păstra la loc uscat, răcoros și ferit de razele solare, la temperaturi cuprinse între 5-25°C.
INGREDIENTE: Aqua/Thermal Water, CI 77891, Isononyl Isononanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Mica, Magnesium Stearate, Magnesium Sulfate, Pentylene Glycol, Silica Dimethyl Silylate, CI 77492, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Octyldodecyl Xyloside, Glycerin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Microcrystalline Cellulose, Phenylpropanol, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Aluminum Hydroxide, CI 77491, Polyglyceryl-2 Tetraisostearate, CI 77499, Decyl Glucoside, Erythritol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Disodium EDTA, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Xanthan Gum, BHT.
Leena Alina (proprietar verificat) –
F frumos efectul
dianaschiopu08 (proprietar verificat) –
f hidratanta, recomand!
mihaela.gina91 (proprietar verificat) –
Recomand!
matei.simona88 (proprietar verificat) –
Folosesc destul de multe creme de ochi, dar cea de la Synergy e una dintre preferate. Intra usor in piele, nu irita si hidrateaza zona ochilor.
nichitutlarisa (proprietar verificat) –
Este o cremă lejeră, ușor de utilizat și în același timp hidratează foarte bine zona din jurul ochilor și estompează foarte bine cearcănele. Recomand!!
Madalina Unguras (proprietar verificat) –
Am folosit foarte multe creme de ochi dar niciuna nu era suficient de hidratanta.
Ma bucur ca am aflat de Synergy therm. Crema de ochi de la voi este absolut minunata. O folosesc de 4 luni iar rezultatele sunt vizibile.
Pile din jurul ochilor este hidratata, liniile fine s-au estompat.
Mulțumesc ca existați!🤗