Cremă de fată nuanțatoare cu protecție solară SPF25, pentru folosire zilnică. Protejează tenul și acoperă imperfecțiunile. Oferă o acoperire ușoară sau medie, în funcție de cantitatea aplicată.
MOD DE UTILIZARE: Se aplică după rutina de îngrijire a tenului cu ajutorul degetelor sau a unei pensule de machiaj. Se reaplică la nevoie.
A se păstra la loc uscat, răcoros și ferit de razele solare, la temperaturi cuprinse între 5-25°C.
INGREDIENTE: Aqua/Thermal Water, CI 77891, Isononyl Isononanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Mica, Magnesium Stearate, Magnesium Sulfate, Pentylene Glycol, Silica Dimethyl Silylate, CI 77492, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Octyldodecyl Xyloside, Glycerin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Microcrystalline Cellulose, Phenylpropanol, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Aluminum Hydroxide, CI 77491, Polyglyceryl-2 Tetraisostearate, CI 77499, Decyl Glucoside, Erythritol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Disodium EDTA, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Xanthan Gum, BHT.
anamariatanasoiu (proprietar verificat) –
Cea mai buna crema de ochi!!! Recomand!
raluca31raducu08 (proprietar verificat) –
O crema foarte buna! Am folosit o timp de 2 luni pt 25 de ml chiar tine și raport calitate pret excelent!!!
elena_laura99 (proprietar verificat) –
Este un produs foarte bun! Are o textura lejera și se absoarbe in piele foarte repede
Cotorceanu Alina (proprietar verificat) –
Crema mea preferata de ochi. Este buna, hidrateaza. Se vede imediat diferenta cand o aplici, dar si pe termen lung. Face ce promite.
Imi place foarte mult si cantitatea ei, lucru pe care nu l-am mai intalnit pana acum la alte creme folosite.
Vaduva Anca (proprietar verificat) –
Este o crema buna, are o textura cremoasa care se absoarbe repede lasand pielea hidratata.
Mocian Ioana (proprietar verificat) –
O cremă de ochi perfectă pentru tenul meu, rămâne zona hidratată, nu intră repede în piele să mă strângă după, are un preț foarte bun(până acum am plătit foarte mult pe creme de ochi care nu făceau nici o diferență).