Cremă de fată nuanțatoare cu protecție solară SPF25, pentru folosire zilnică. Protejează tenul și acoperă imperfecțiunile. Oferă o acoperire ușoară sau medie, în funcție de cantitatea aplicată.
MOD DE UTILIZARE: Se aplică după rutina de îngrijire a tenului cu ajutorul degetelor sau a unei pensule de machiaj. Se reaplică la nevoie.
A se păstra la loc uscat, răcoros și ferit de razele solare, la temperaturi cuprinse între 5-25°C.
INGREDIENTE: Aqua/Thermal Water, CI 77891, Isononyl Isononanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Mica, Magnesium Stearate, Magnesium Sulfate, Pentylene Glycol, Silica Dimethyl Silylate, CI 77492, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Octyldodecyl Xyloside, Glycerin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Microcrystalline Cellulose, Phenylpropanol, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Aluminum Hydroxide, CI 77491, Polyglyceryl-2 Tetraisostearate, CI 77499, Decyl Glucoside, Erythritol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Disodium EDTA, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Xanthan Gum, BHT.
Gheorghe Elena (proprietar verificat) –
O crema foarte hidratantă, dar in același timo intra repede in piele, fără a lasa o pelicula grasa.
Necula Florina (proprietar verificat) –
Foarte mulțumită. Am comandat pentru prima oara și sunt super mulțumită.
Frandaș Alexandra (proprietar verificat) –
O cremă foarte bună, pielea rămâne foarte mătăsoasă! ❤
Polcovnicu Ioana (proprietar verificat) –
O crema cu ingrediente blânde, potrivita mai ales pentru persoanele cu zona ochilor sensibila. 🙋🏻♀️ ador efectul de după, îmi luminează zona și o calmează. Super efect! Recomand!
d.monicacorina (proprietar verificat) –
O crema buna, o aplic de obicei seara, dupa hidratarea in prealabil a tenului cu ser si apa termala de la Synergy si apoi o masez usor in jurul ochilor. Se absoarbe repede, nu lasa urme. E pe gustul meu.
andreea.condel59 (proprietar verificat) –
Un produs foarte bun. Hidrateaza foarte bine pielea din jurul ochilor , se absoarbe repede , textura lejera si este prima crema care nu ma ustura ochii de la ea . Minunata ❤️