Cremă față antirid, Age-Proof, combină ingrediente de top precum Coenzima Q10, Acid Hialuronic, Vitamina A, Hydromanil, Vitamina E și Ulei de Avocado pentru a oferi o soluție eficientă împotriva semnelor de îmbătrânire. Această formulă avansată previne apariția ridurilor noi și minimizează cele existente, oferind totodată hidratare profundă și de lungă durată. Cu proprietăți antioxidante și regenerative, cremă combate efectele dăunătoare ale radicalilor liberi și calmează pielea sensibilizată, reducând roșeața și iritația. Potrivită pentru utilizare zilnică, dimineața și/sau seara, această cremă lasă pielea mai luminoasă, catifelată și vizibil întinerită.
INGREDIENTE:
Aqua/Thermal Water, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Olivate, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Lauryl Olivate, Persea Gratissima Oil, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Tocopherol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Retinyl Palmitate, Parfum, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Ethylhexylglycerin, Ubiquinone, Sorbitan Olivate, Caesalpinia Spinosa Gum, Gardenia Taitensis Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool.
anamariatanasoiu (proprietar verificat) –
Cea mai buna crema de ochi!!! Recomand!
raluca31raducu08 (proprietar verificat) –
O crema foarte buna! Am folosit o timp de 2 luni pt 25 de ml chiar tine și raport calitate pret excelent!!!
elena_laura99 (proprietar verificat) –
Este un produs foarte bun! Are o textura lejera și se absoarbe in piele foarte repede
Cotorceanu Alina (proprietar verificat) –
Crema mea preferata de ochi. Este buna, hidrateaza. Se vede imediat diferenta cand o aplici, dar si pe termen lung. Face ce promite.
Imi place foarte mult si cantitatea ei, lucru pe care nu l-am mai intalnit pana acum la alte creme folosite.
Vaduva Anca (proprietar verificat) –
Este o crema buna, are o textura cremoasa care se absoarbe repede lasand pielea hidratata.
Mocian Ioana (proprietar verificat) –
O cremă de ochi perfectă pentru tenul meu, rămâne zona hidratată, nu intră repede în piele să mă strângă după, are un preț foarte bun(până acum am plătit foarte mult pe creme de ochi care nu făceau nici o diferență).